Menu
Your Cart

Convertor semnal video analogic HD (HD-TVI/ AHD/ HD-CVI) la fibra optica pentru un canal UTP101HV-FS20-1080

Convertor semnal video analogic HD (HD-TVI/ AHD/ HD-CVI) la fibra optica pentru un canal UTP101HV-FS20-1080
Convertor semnal video analogic HD (HD-TVI/ AHD/ HD-CVI) la fibra optica pentru un canal UTP101HV-FS20-1080
404,00 lei cu TVA
  • Stock: In stoc furnizor
  • Model: UTP101HV-FS20-1080

Convertor semnal video analogic HD (HD-TVI/ AHD/ HD-CVI) la fibra optica pentru un canal. Semnalele sunt transmise necomprimat printr-o fibra optica.

SPECIFICATII

Semnale: 1 x video analogic HD 1080P (2MPX) / 960P (1.3MPX)/ 720P (1MPX)/ 960H / D1 / CIF
Impedanta intrare/ iesire video: 75 Ohm
Distanta transmisie: 20Km
Putere emisie: -8dBm ~ -3dBm
Sensibilitate receptie: -25dBm
Comunicatie unidirectionala
Conector video: BNCPort FO: FC simplex
Tip FO: 50/125u multi-mode, 62.5/125u multi-mode, 9/125u single mode
Lungime de unda: 1310nm & 1470nm ~ 1610nm
Carcasa: aluminiu, negruAlimentare: 5Vcc / 1A (surse de alimentare incluse)
Temperatura de operare: -10°C ~ 75°C
Umiditate: 0-95% fara condensare
Masa bruta: 0.75kg

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie