8MHz Viteza canal date: 0-400Kbps Distanta transmisie:"/>8MHz Viteza canal date: 0-400Kbps Distanta transmisie:"/>
Menu
Your Cart

Convertor video CVBS si date la fibra optica - 16 canale video si unul de date

Convertor video CVBS si date la fibra optica - 16 canale video si unul de date
Convertor video CVBS si date la fibra optica - 16 canale video si unul de date
2.226,00 lei cu TVA
  • Stock: In stoc furnizor
  • Model: UOF116VD-S20
  • SKU: y

Convertor semnal video analogic (CVBS) si date (PTZ RS-485) la fibra optica pentru 16 canale. Semnale sunt transmise necomprimat printr-o fibra optica single-mode. Rackabil 19" standard.

Semnale: 16 x video, 1 x date RS485
Banda semnal video: >8MHz
Viteza canal date: 0-400Kbps
Distanta transmisie: 20Km
Putere emisie: -8dBm ~ -15dBm
Sensibilitate receptie: -34dBm
Port FO: LC
Tip FO: Single Mode 1310/1510nm, multi-mode
Carcasa: aluminiu, negru
Alimentare: 220Vac / 10W /15W
Temperatura de operare: -40°C ~ 75°C

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie
Etichete: UOF116VD-S20 , Yli