Menu
Your Cart

Transmisie video

Brand: GenSec Model: CA 101 VH-2
Amplificator video 1 canal, pentru transmisie pe cablu coaxial pana la 1000m, semnal reglabil..
238,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: CA 404-2
Amplificator video 4 canale, pentru transmisie pe cablu coaxial pana la 500m..
106,00 lei cu TVA
Brand: Yli Model: UTP101PV-HD12
Balun video HD pasiv si alimentare, prin cablu UTP UTP101PV-HD12..
42,70 lei cu TVA
Brand: VIDY Model: VG-TGP600
Izolator video bucla de masa+adaptor video pasiv, cablu mini coax (15cm) intre BNC si blocul terminalIzolator video bucla de masa+adaptor video pasiv, cablu mini coax (15cm) intre BNC si blocul terminal...
68,69 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: IP 02
Convertor activ, pentru transmisie/receptie a unui semnal video IP pe cablu coaxial RG 59 la max 1.8Km, se livreaza in pereche transmitator/receptor si alimentatoare..
670,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: IP 03
Convertor activ, pentru transmisie/receptie a unui semnal video IP pe cablu UTP CAT 5,  la max 1.2Km, se livreaza in pereche transmitator/receptor si alimentatoare..
670,00 lei cu TVA
Brand: Hikvision Model: DS-1H33
DS-1H33 este un convertor video capabil sa receptioneze semnalul video de maxim 2 megapixeli de la o camera HDTVI Hikvision intr-un semnal HDMI. La acestea se adauga o iesire loop-out HDTVI. Semnalul video nu sufera pierderi, transmisia semnalului fiind fara compresie.DS-1H33 este un convertor vide..
245,02 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: CD 408A-2
Distribuitor si amplificator video 4 intrari, 8 iesiri, montura Rack, 1U..
180,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: LC-LC
LC-LC SM DX  (Φdiameter:3.0mm) Fiber Patch Cord  3Meter..
52,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: LC-SC
LC-SC SM DX (Φdiameter:3.0mm) Fiber Patch Cord 3Meter..
52,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: LC-ST
LC-ST SM DX (Φdiameter:3.0mm) Fiber Patch Cord 3Meter..
52,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: TT-HD501XP
Filtru semnal TVI/HDCVI/AHD pentru camere video TVI/HDCVI/AHD, nu necesita alimentare...
27,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: TTP111HD
Calitate Made in Taiwan SC&T ! VideoBalun cu surub pentru camere Hikvision HD-TVI, AHD si HDCVI 1080p/720p, transmite semnal video pe cablu UTP pana la 300 metri; transmite rezolutii de 5MegaPixel pana la 200 metri. Nu necesita alimentare. Pret/bucata...
10,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: TTP111HDL
Calitate Made in Taiwan SC&T ! VideoBalun cu surub cu cablu pigtail 10cm pentru camere Hikvision HD-TVI, AHD, HDCVI 1080p/720p si analogice; transmite semnal video pe cablu UTP pana la 300 metri; transmite rezolutii de 5MegaPixel TVI pana la 250 metri (CVBS= 468m; TVI 720p=380m, TVI 1080p=380m, TVI ..
12,00 lei cu TVA
Brand: Hikvision Model: DS-1TLP16I
Video Loop Device Hikvision DS-1TLP16I-          16-ch video input; 16-ch video output; 16-ch loop output.-          Accepts HDTVI, CVBS and AHD signals inputs.-      &nb..
216,00 lei cu TVA
Brand: VIDY Model: TGP001
Izolator video bucla de masa + adaptor BNC la RJ-45 (coax la UTP), 600/400m (alb/negru/color)Izolator video bucla de masa + adaptor BNC la RJ-45 (coax la UTP) 600/400m (alb/negru/color)...
68,15 lei cu TVA
Brand: VIDY Model: GB001
Izolator video bucla de masa utilizat atunci cand exista diferenta de potential pe cablu coaxial prin care se transmite semnalul video, BNC la BNC, recomandat la DVR, rejectie suplimentara, video balun inclusIzolator video bucla de masa utilizat atunci cand exista diferenta de potential pe cablu coa..
96,51 lei cu TVA
Brand: SECPRAL Model: IP05
Kit alimentare PoE (injector + splitter), contine IP05I (injector PoE 48V pe cablu Ethernet pentru alimentare echipamente PoE 12.95W, compatibil IEEE 802.3af) si IP05S (splitter alimentare/semnal, iesire tensiune 5VDC/12V DC, distanta maxima 100m)Kit alimentare PoE (injector + splitter), contine IP0..
429,63 lei cu TVA
Brand: Utepo Model: MC2-GS
KIT RX/TX media convertor folosit in frastructurile CCTV si de transmisie date la transmisia semnalului prin intermediul infrasctructurii de fibra optica. 1 port 1000M fibra optica SM 25KM + 1 port RJ45 10/100/1000M  Constructie Industriala, poate fi folosit in conditii cu temperaturi..
322,08 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: TTA 111VH-2
Modul de receptie semnal video ACTIV, protectie anti-traznet, distanta 1.5Km COLOR - 2.4Km ALB/NEGRU. Contine modul Rx, alimentator pentru cablu UTP, FTP sau orice cablu torsadat neecranat...
167,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: TTP 414VH
Modul de transmisie 4 camere, pina la 600 m, nu necesita alimentare, cablu UTP sau FTP, REJECTIE LA INTERFERENTE RIDICATA, RECOMANDABIL PENTRU DVR..
319,00 lei cu TVA
Brand: Utepo Model: SFP-1.25G-20KM-TXRX
Se livreaza in SET 2 bucati emitator TX si receptor RX.  Modulul poate fi folosit impreuna cu mediaconvertor sau Switch PoE echipat cu modul SFP Gigabit...
328,68 lei cu TVA
Modul SFP 155Mbps, Single-Fiber, 20Km SFP-155M-20KM-TXRX Modul SFP 155Mbps, Single-Fiber, 20Km SFP-155M-20KM-TXRX
Nu este in stoc
Brand: Utepo Model: SFP-155M-20KM-TXRX
Se livreaza in SET 2 bucati emitator TX si receptor RX.  Modulul poate fi folosit impreuna cu mediaconvertor sau Switch PoE echipat cu modul SFP..
182,16 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: HE01ST
Prelungitor transmitator pasiv HDMI 1.3 pe cablu CAT5/5e/6,  la 50m - 1080i/720p si 30 m 1080P...
377,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: VE 01P
Prelungitor VGA pasiv, transmisie VGA la  135 metri pe  un cablu CAT5 STP. Poate transmite rezolutie de 1280x1024 la 60 m, se livreaza in pereche..
407,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: HD-103AR
Receptor activ 3 canale video pentru sisteme analogic HD (TVI, AHD, CVI): 3 intrari pentru cablu UTP (conexiune tip regleta) cu protectie la supratensiune, cu adaptor serial de impedanta; 2 iesiri BNC  pentru fiecare canal in parte, cu protectie la supratensiune si rezistenta serie de 75 ohmi. ..
290,00 lei cu TVA
Brand: Yli Model: UTP801AR-150
Receptor activ pentru un semnal video VGA si unul audio stereo.Se foloseste in combinatie cu UTP801AT si poate receptiona semnale transmise prin cablu UTP pe o distanta de pana la 300m. Dispune de iesire VGA duala. Distanta de receptie: 300m max. Latime de banda: 350MHz Rezolutie max..
354,00 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: VTX 1610JR
ECONOMIC - Receptor montura Rack 1U, activ, 16 canale, 1.5/2.5Km; 16 BNC out...
1.674,00 lei cu TVA
Brand: VIDY Model: VG-411R
Receptor activ cu 4 canale, 4 conectori BNC female, RJ45, terminale, nu are sursa...
257,89 lei cu TVA
Brand: Utepo Model: UTP101AR
UTP101AR este un receptor video activ pentru un canal, folosit in retele CCTV cu transmisie prin cablu UTP. Nivelul de amplificare se poate stabili cu ajutorul unuicomutator tip “DIP switch”. Functioneaza in combinatie cu balun-uri pasive (900m) dar si cu cele active. In pereche cu UTP101AT, distant..
74,20 lei cu TVA
Brand: Utepo Model: UTP101AR-HD2
Receptor semnal video HD 720P/1080P pana la maxim 1200 metri prin intermediul unui cablu UTP/FTP cat 5e/6e.Protectie ridicata la descarcari electrice, interferente, anti-static;Se utilizeaza impreuna cu videobalon pasiv (la camera)...
84,48 lei cu TVA
Separator PoE - Date si Alimentare PD1012
Nu este in stoc
Brand: OEM Model: PD1012
Echipament pasiv ce permite separarea in date si alimantare dintr-o sursa PoE. Distanta de comunicare pana la max. 100 metri.  ..
51,48 lei cu TVA
Brand: Hikvision Model: DS-3WF03C-D
Set Wireless bridge Point to Point Outdoor 5GHz 300Mbs (maximum), pana la 3km distanta de transmisie (vizibilitate directa), IEEE802.11 a/n(2T2R 300Mbps), 2×2 MIMO (frecvente 5745 to 5825MHz -si canale non-standard: 4920MHz to 6100MHz), Built-in 15dBi, H:40° V:15°, Output power 27dBm, Receive sens..
1.232,00 lei cu TVA
Brand: Utepo Model: UTP108PV-HD2
UTP108PV-HD2 este transceiver HD video activ pentru transmisia la distanta a unui semnal video provenit de la o camera de supraveghere si pentru transferul tensiunii de alimentare catre camera prin intermediul aceluiasi cablu UTP. Compatibil cu formatele CVBS, HDCVI, HDTVI si AHD. Setul este compus ..
574,00 lei cu TVA
Brand: VIDY Model: VG-411T
Transmitator activ cu 4 canale, 4 conectori BNC female, RJ45, terminale, nu are sursaTransmitator activ cu 4 canale, 4 conectori BNC female, RJ45, terminale, nu are sursa...
257,89 lei cu TVA
Brand: VIDY Model: VG-403M
Video transceiver pasiv cu 4 canale, 4 conectori BNC female, RJ45, terminaleVideo transceiver pasiv cu 4 canale,4 conectori BNC female, RJ45, terminale...
31,63 lei cu TVA
Brand: VIDY Model: VG-109CL-HD
Video transceiver pasiv BNC male cu fir si bloc terminal (coaxial la UTP) pentru camere analog HD-TVI / HD-CVI / AHD / TVI / CVIVideo transceiver pasiv BNC male si bloc terminal (coaxial la UTP) pentru camere TurboHD Hikvision/TVI / HD-CVI / AHD...
11,44 lei cu TVA
Brand: GenSec Model: VTX 216
ECOMONIC - Transmitator/Receptor model Rack 1U, pasiv, 16 canale..
899,00 lei cu TVA
Afişare 1 - 40 din 90 (3 pagini)